Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Fati’yi bir çok kez Engellliler Sarayı’nda ağırladıklarını belirterek, “Fakında olmak ve farkındalığı ortaya koymak amacıyla bir araya geliyoruz.

Tarih 06/12/2013   /  Hit - 1

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Fati’yi bir çok kez Engellliler Sarayı’nda ağırladıklarını belirterek, “Fakında olmak ve farkındalığı ortaya koymak amacıyla bir araya geliyoruz.

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Fati’yi bir çok kez Engellliler Sarayı’nda ağırladıklarını belirterek, “Fakında olmak ve farkındalığı ortaya koymak amacıyla bir araya geliyoruz. 15 yıl önce başlattığımız kadınlarımız ve engellilerle ilgili pozitif ayrımcılığı Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde çok güzel bir noktaya getirdik.” dedi. Çağırıcı, açtıkları Engelliler Sarayı’nda da engelli kursiyerlerin eğitim gördüğünü ifade ederek çok mutlu olduklarını ifade etti. Çağırıcı, şöyle konuştu: “Bireylerin mutluluğunu mutlaka yakalamalıyız. Engellisi, kadını, çocuğu mutlu olmayan Bağcılar’da mutluluğu yakalamak mümkün değildir. Fati güzel bir karakter. Sayın milletvekilimiz Lokman Ayva ile bir çok proje ürettik. Sporla da güzel bir rehabilite yakaladık. Beş yıl önce evlerinden yatalak durumda aldığımız kızlarımız geçen yıl Avrupa Şampiyonası’nda şampiyon oldu. Beyazay Derneği Başkanı Lokman Ayva da, verdiği desteklerinden dolayı Emine Erdoğan’a teşekkür etti. Daha sonra konuşan Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara da engelliler için yaptıkları çalışmaları anlattılar.

say

Engelliler Sarayı FOTOĞRAFLAR Eğitim Sınıfları ve Genel Etkinlikler

$adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto

İLETİŞİM BİLGİLERİ Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı

Her Tür soru ve önerileriniz için 7/24 Mail atabilir iletişim kurabilirsiniz.

Address:Barbaros Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi Bağcılar / İstanbul
Telefon:0212 630 16 16
FAX:0212 630 16 16
BİMER:444 00 92
KROKİ
bilgi@bagcilarengellilersarayi.com

Bagcılar Engelliler Sarayı, Anasayfa FaceBook Tweet Online Mesaj-İletişim Bilgileri