Runtalya’da 'engelsiz' zafer

Tarih 15/3/2013   /  Hit - 1

Hafta sonu Antalya’da gerçekleştirilen Runtalya Maratonu’na Bağcılar Belediyesi Spor Kulübü’nün engelli sporcuları damga vurdu. Bağcılarlı sporcuları, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da rakipleriyle değil, birbirleriyle yarıştı. Hem erkekler, hem bayanlar kategorisinde 1. ve 2.’lik Bağcılar’a geldi.

Bağcılar Belediyesi Spor Kulübü engelli sporcuları bu yıl da Runtalya’da birinciliği kaptırmadı. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Bağcılarlı sporcular birincilik ve ikinciliği kaptırmadı. Bu yıl 8’incisi düzenlenen Runtalya Maratonu’na katılan Ömer Cantay, Birol Kamar, Hamide Kurt ve Zübeyde Süpürgeci geçtiğimiz yıl olduğu bu yıl da birincilik ve ikinciliği kaptırmadı. Adeta birbirleriyle yarışan sporculardan erkekler kategorisinde Ömer Cantay 1. Birol Kamar 2. oldu. Bayanlar kategorisinde ise Avrupa Şampiyonu Hamide Kurt Runtalya Maratonu’nu birincilikle tamamladı. Bağcılar Belediyesi’nin bir diğer başarılı sporcusu Zübeyde Süpürgeci ise 2. oldu.
Engellilerin sosyal hayata katılımları için başlatmış oldukları çalışmaların sonuçlarını almaya başladıklarını söyleyen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Sporcularımızın, ulusal ve uluslararası pek çok turnuvada olduğu gibi Runtalya’dan büyük başarılara imza atmaları bizleri sevindirdi. Bu başarılar, bizim ne kadar isabetli bir çalışma yaptığımızı da gösteriyor. Sporcu kardeşlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

say

Engelliler Sarayı FOTOĞRAFLAR Eğitim Sınıfları ve Genel Etkinlikler

$adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto

İLETİŞİM BİLGİLERİ Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı

Her Tür soru ve önerileriniz için 7/24 Mail atabilir iletişim kurabilirsiniz.

Address:Barbaros Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi Bağcılar / İstanbul
Telefon:0212 630 16 16
FAX:0212 630 16 16
BİMER:444 00 92
KROKİ
bilgi@bagcilarengellilersarayi.com

Bagcılar Engelliler Sarayı, Anasayfa FaceBook Tweet Online Mesaj-İletişim Bilgileri