SOSYAL ETKİNLİKLERİMİZ

Tarih 03/05/2012   /  Hit - 1

Engelli bireylerin, günlük hayatta kendilerini farklı görmemeleri için iş yaşamının yanı sıra sosyal ve kültürel çalışmalara da katılım göstermeleri gerekmektedir.

AMACIMIZ FARKLI OLMADIKLARINI ANLAMALARI!
Engelli bireylerin, günlük hayatta kendilerini farklı görmemeleri için iş yaşamının yanı sıra sosyal ve kültürel çalışmalara da katılım göstermeleri gerekmektedir. Bu düşünceden yola çıkarak hazırladığımız sosyal etkinlik programlarına bir dizi kültürel ve sanatsal etkinliği dahil edilmiştir.

Etkinliklere katılım, projeye kayıt esnasında engellilerin tercihiyle gerçekleştirilmektedir. Engellilerimiz, kültür-sanat faaliyetlerine katılarak hem yeni arkadaşlıklar edinecek hem de daha renkli, keyifli bir hayata kavuşacaklardır.

ETKİNLİKLERLE DOLU BİR YAŞAM!

SANATSAL AKTİVİTELER: Proje kapsamında, engellilerin katılabileceği, ebru, karikatür, yağlı boya resim gibi görsel sanatları içeren etkinlikler yer almaktadır.
MÜZİK, OYUN, HAVUZ-SPOR ETKİNLİKLERİ: Engellilerimiz için özel olarak tasarlanan yüzme havuzunda yüzme dersleri ve hidroterapi hizmeti verilmektedir. Müzik etkinlikleri kapsamında ise; koro, enstrüman çalma, folklor gibi çalışmalar da toplulukla yapılan diğer sosyal aktivitelerimizdir.

 Sosyal yaşama sanat katıyoruz

Toplu faaliyetler kapsamında yer alan Tiyatro Eğitimi,toplu faaliyetlerle, engellilerimize neler yapabileceklerini göstermeyi ve onlara özgüven kazandırmayı amaçlamaktadır. Tiyatro Eğitimi, iletişim kurmaya ve rehabilite etmeye yönelik birçok önemli bir kültür-sanat faaliyetidir.

Engelliler Sarayı FOTOĞRAFLAR Eğitim Sınıfları ve Genel Etkinlikler

$adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto $adSecmeFoto

İLETİŞİM BİLGİLERİ Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı

Her Tür soru ve önerileriniz için 7/24 Mail atabilir iletişim kurabilirsiniz.

Address:Barbaros Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi Bağcılar / İstanbul
Telefon:0212 630 16 16
FAX:0212 630 16 16
BİMER:444 00 92
KROKİ
bilgi@bagcilarengellilersarayi.com

Bagcılar Engelliler Sarayı, Anasayfa FaceBook Tweet Online Mesaj-İletişim Bilgileri